Alufelgen ORIGINAL Per MERCEDES-BENZ -ML-

Shitet nga: Auto Servis Leotrimi 26 Maj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelget jan per Mercedes-Benz ML jan 19zoll ORIGINAL ME VUL MERCEDES-BENZ
Alufelget jan te perdorura me guma te perdorura Original per ML
4.Alufelgen 8jx19 zoll ET67 Prodhuar Firma RONAL Me VUL MERCEDESI
4.Guma 255 / 50 / 19 108 V PIRELLI P-ZERO ROSSO
Alufelget jan te perdorura me guma te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim