Alufelgen Orginal Audi A5+A6+A8 me Goma

Shitet nga: AutoServis "LEOTRIMI" Landovic-Prizren 22 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelgen original me zhig Audi bejn per A5+A6+A8 / 8.5x18x5x112 ET32 te perdorne
Gomat 255-45-18 99Y Pirelli te perdore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim