Alufelgen Orginal Mercedes S CLAS - coll 18

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelgen orginal me vul te Mercedesit shum te pasterta per Mercedes S Clas.
4. Alufelne 8.5Jx18H2x5x112 jan te bukur, keta ne foto.
Çmimi eshte 650€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim