Alufelgen Orginal VW Passat CC

Shitet nga: AutoServis "LEOTRIMI" Landovic-Prizren 12 Shk 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Orginal VW Passat CC 8.0x18 5x112 ET41-57.1 Ngjyrosen Profesional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim