Alufelgen Original AUDI A6+A8 17zoll

Shitet nga: Servis Leotrimi 26 Maj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelget jan original per Audi A6 A8 jan me guma shum shum te mira
4.Alufelgen 7jx17 zoll ET34 Made in Austria Original me VUL AUDI
4.Guma 215 / 55 / 17 98H DUNLOP SPWINTER SPORT 3D VITI prodhimit java31viti2009
Alufelget jan me guma shum te mira siq po shifen edhe ne foto jan me alufelgen original te audis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim