Alufelgen Original BMW 5+7

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelget jan original me VUL BMW jan per BMW 5+7
4.Alufelgen 7.5jx17 ET20 Made In Italy Original
Alufelget ben per BMW 5+7 jan shum shum ne gjendje te mir shum pak te perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim