Alufelgen Original per Audi A6+Audi A8 17zoll

Shitet nga: Auto Servis Leotrimi 26 Maj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelget jan ne gjendje te mir jan original per audi A6 A8 me guma shum pak te perdorura gati te reja me guma SYRON TIRES
4. Alufelgen 8jx17 ET48 Original me Vul AUDI
4. Guma 225 / 55 / 17 101V muji 27 viti 2011 Syron
Alufelget jan ne gjendte te mir me guma gati te reja jan gumat te vitit 2011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim