Alufelgen dhe Goma per VW 16 coll

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelgen shum te mira te ruajtne edhe gomat bashk me ta me profil dhe vija te mira per Vw Taureg, Passat,etj.
4.Alufelgat jan te markes "BORBET" orginal nga Gjermania 6.5Jx16 H2x5x117- ET33. VW, etj
4.Gomat jane CONTINENTAL- Cross Contact 215/65R16 M+S
Çmimi esht i pa diskutushem 550€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim