Alufelgen dhe Goma te reja

Shitet nga: Auto Servis "LEOTRIMI" Landovic Prizren 26 Maj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Posedojm Goma te Reja dhe Alufelgea te Reja prodhim Gjermania, Gjithashtu dhe Servisim te Automjeteve...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim