Alufelgen org. Mercedes kombinim me Goma

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 05 Shk 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4.Alufelgen org. per MERCEDES C, E, S, clas kombinim 2.para 8x19x5x112 Et50 /2.mrapa 8.5x19x5x112 Et 54.
4.Goma te perdorne 2.KUMHO 225/35R19 DHE 2.GOODYEAR 255/35R19.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim