Alufelgen org AUDI me Goma Continental 19 coll

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4.Alufelgen orginal me VUL AUDI, Jam per A4, A5, A6, A7, Made in Germany 8.5x19 5/112 ET 43 te Ri.
4.Goma Continental SportContact 3 - 255/35R19 96Y XL FR
Ҫmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim