Alufelgen org AUDI me zhiv 18 zoll

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelgen orginal me zhiv AUDI , Jan te Ri - 2 cop 7.5x18x5x112 ET 54
Çmimi kushtues esht 160 € 1 cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim