Alufelgen org Audi 19 zoll me Goma Dunllop 235/4..

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4.Alufelgen orginal me zhiv Audi te ri per A5,A6,A7,A8 Profili 8x19x5x112 ET 26 nga Gjermania
4. Goma DUNLOP SP winter SPORT 3D 235/45 R19 viti prodhimit 2012
Ҫmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim