Alufelgen org BMW me Goma 17 coll

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 05 Shk 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4.Alufelgen org BMW 8x17x5x120 IS 28. 4.Goma HANKOOK m+s 225/50R17 te perdorne
Ҫmimi i arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim