Alufelgen org MERCEDES GLE 2+2

Shitet nga: AutoServis "LEOTRIMI" Landovic-Prizren 01 Krr 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelgen org. Mercedes GLE - 2 te ngusht , 2 te gjon trapi mrapa : 2- 7.5x19x5x112 ET47, 2- 8.5x19x5x112 ET52 te perdoren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim