Alufelgen orginal "BORBET" 17 coll

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelgen orginale nga Gjermania te firmes BORBET te reja jan per VW, Pasat, Golf 5,6. Audi, Mercedes.
4 Alufelgen 8Jx17xH2x5x112 ET35.
Çmim kushtues 440€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim