Alufelgen orginal AUDI Q5+Audi A4+A5+A6+A7+A8

Shitet nga: AutoServis "LEOTRIMI" Landovic-Prizren 22 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelgen org AUDI Q5 bejn edhe per A4 deri A8, profili 8.0x19x5x112 ET39 te perdoren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim