Alufelgen orginal BMW X6 - 20 coll

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelgen te markes BMW X6 te ngjyrosen ne menyr profesjonale, jan kombinim dy kan gjansi ma te madhe per osin mrapa. Prodhim orginal me vul te BMW. Alufelget dimesionet 2.-10x20x5x120 ET 40 dhe 2.-11x20x5x120 ET 37.
Çmimi eshte 1500 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim