Alufelgen original ASA per Mercedes, Audi, VW - ..

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelgen jan shum ne gjendje te mir te pasterta original ASA. per Mercedes, Audi dhe VW.
4.Alufelgen 8J-18x5x112 FT35 - 66.6mm
Çmimi i pa diskutushem 240€ www.servisleotrimi.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim