Alufelgen original PLATIN per Mercedes, Audi, VW..

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelgen original te markes PLATIN, jan shum ne gjendje te mir jan te pastera, Bejn per Mercedes, Audi dhe VW.
4.Alufelgen 8Jx18H2.5x112 ET 35 mesi 66.6.
Çmimi esht i pa diskutushem 250€ www.servisleotrimi.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim