Alufelgen për Audi A4+A6

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 05 Shk 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufeget jan per audi A4+A6 tipi 2010
Alufelget jan shum ne gjendje te mir jan te ardhura nga gjermania
4.Alufelgen 7jx16 ET46 ATS GERMANY ME VUL AUDI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim