Alufelna

Shitet nga: esref 06 Shk 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Vw seat alufelna 185 65 15" 4x100
Boj edhe ndrim me 14"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim