Amortizera Sport

Shitet nga: xxx 13 Shk 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Amortizera Sport per AUDI A4 / 1.9...jan me gjith spirale komplet po e postoj nje foto te Audis se si duket me keta Amortizera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim