Audi Fellna 17 Col Sport shum te mira Orgjinale

Shitet nga: shklezen 09 Jan 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNAT JAN PER SHPEJTSI MAKSIMALE DERI 300 KM NE ORE
ORGJINAL DHE E RUJTNE SI NE FOTO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim