Audi felga 19zoll me goma

Shitet nga: Afrim 05 Pri 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet felga per audi 19 zoll me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim