Audi fellga 18 zoll me goma

Shitet nga: Afrim 05 Pri 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Audi felga me guma 18zol
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim