BBS fellne golf 1 2 3 viber +37744960070

Shitet nga: bbs 13 Mar 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne BBS shum te ruajtur shum pak te perdorun 16 inch me 8 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim