BMW FELGA 4+8 GOMA

Shitet nga: goma 11 Tet 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per BMW FELGA 4cop [ Bandasha ] 8cop GOMA Shiten Urgjent per bmw 17 she 400 euro
4 felga per vw me goma komplet 150 euro

Viber +37745224555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim