BMW FELLNE 17 GOMA CONTİNENTAL ..

Shitet nga: Xxxx 23 Sht 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me gjeth goma per bmw 17 she

Shitet urgjent ......
225/45/17
Goma continentall....

Per ma shum kon nr 045 590 428
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim