BMW FELLNE ME GOMA TE DİMRİT PER BMW

Shitet nga: Xxx 20 Tet 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me gjith guma te dimrit M+S per bmw 17 col


225/45/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim