Badash te ekurit opel e clase

Shitet nga: artan 02 Dhj 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandash te ekurit per opel dhe bajn per mercedez e clas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim