Bandash

Shitet nga: Musli Bekteshi 04 Pri 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandash te hekurit R14 shum te mir nuk drridhin jan te ruajtur posedojn 4 vrima te ardhura nga zvicrra me audi 80-she


Qmimi diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim