Bandash 13 col

Shitet nga: Bandash 21 Dhj 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Sesh bandash per opel 13 col te reja jan cmimi 25 euro urdjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim