Bandash 14 inq pa perdore

Shitet nga: Badash 14 01 Nën 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash 14 col 4 copa per opel jan te reja qmimi i arsueshem 30 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim