Bandash 15

Shitet nga: Memet 11 Nën 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandasht 15 per golf 4 + seat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim