Bandash 18 origjinal per bmw me vetlla

Shitet nga: Olti 04 Shk 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandash per mbw me vetulla 18 shum pak te perdoren me goma te veres gomat nuk jan bash te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim