Bandash alomini

Shitet nga: Ragip 20 Pri 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash alomini komplet me goma veres shum te rujtne 17 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim