Bandash per Bmw

Shitet nga: Myrtezan 26 Nën 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash te ardhur nga Gjermania per Bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim