Bandash per Sprinter zoll 16

Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 05 Jan 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash Hekuri te Ri per Sprinter jan original nga Germania - Bandash janë 6.5Jx16H2 ET62
Çmimi me marrveshje.
Jem perfacsues per Alufelgen MAM, Keskin dhe Goma SYRON gjitha profilet, per Sprintera me C etj.Made in Germany
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim