Bandasha

Shitet nga: Gani 01 Nën 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kater bandasha 13 she dhe dy goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim