Bandasha 195-65-15'she tzeza normale

Shitet nga: Dren 24 Mar 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandashat normale 195-65-15'she jan hek pi bmws
Jan tmira skan defekte i shes tdyat 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim