Bandasha hekurit te Fordit

Shitet nga: Halit 12 Mar 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kater Bandasha te njejta 13-she Fordit
Jan te mir

viber: +37744383084
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim