Bandasha me gjith guma 155 14 75T

Shitet nga: sami 14 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasha me gjeth guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim