Bandasha per bmw 3 me gomat

Shitet nga: xxx 01 Shk 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 bandasht 15-she per BMW 3 jane ne gjendje perfekte.viber +37745384833

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim