Bandasha per vw

Shitet nga: Valon 23 Nën 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat per golf4 shum te mira jan goma te dimrit jan 16she jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim