Bandasha te hekurit

Shitet nga: ilir 25 Nën 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasha te hekurit per Bmw 320 e46, te pershtatura per dimer dhe shum te ruajtur ,kan ardh nga zvicra me qmim shum shum te lir.numri i bandasheve eshte 15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim