Bandasht per BMW 18

Shitet nga: Olti 03 Nën 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandasht per BMW ne gjendje shum te mir sapo kan ardh nga gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim