Bandazhe 13 col

Shitet nga: Bandazhe 11 Jan 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Badazhe per opel 13 col te rejat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim