Bejm Porosin e çdo lloj ALUFELGEN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Servis LEOTRIMI Landovic-Prizren 26 Maj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Berjm Porosin e qdo lloj te Alufelgave nga Germania
1. KESKIN-TUNING
2. ALUTEC
3. ATS
4. BORBET
5. CARMANI
6. DEZENT
7. MAM
8. RIAL
9. OZ
Bejm edhe porosi jasht ketyre markav
Bejm porosin e Felgen Original Me vul Mercedes-Benz,Audi,VW,Bmw ETJ
POROSIJA MUND TE ZGJAT DETI 1 JAV TRANSPORTI BEHET NGA GJERMANI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim