Bmw FELGA me goma

Shitet nga: goma 23 Tet 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga ber BMW 4 fellga 4goma

4 Fellga me goma 120 euro Wv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim